Dr Mirjana Kranjac na trećoj plenarnoj sednici Nacionalnog konventa o Evropskoj uniji

Beograd, 27. april 2016. – Pomoćnica pokrajinskog sekretara za privredu, zapošljavanje i ravnopravnost polova, dr Mirjana Kranjac učestvovala je na trećoj plenarnoj sednici Nacionalnog konventa o Evropskoj uniji koja je danas održana u Domu Narodne Skupštine Republike Srbije u Beogradu. Sednicom je rukovodila koordinatorka Nacionalnog konventa o EU Nataša Dragojlović.

Na sednici su predstavljeni rezultati Nacionalnog konventa o EU od strane koordinatora svih radnih grupa. Promovisana je Knjiga preporuka Nacionalnog konventa o Evropskoj uniji 2015/2016 u kojoj su prikazane preporuke za sva aktuelna poglavlja u čijoj su izradi aktivno učestvovale  organizacije civilnog društva, klasteri, naučno-obrazovne ustanove, stručni pojedinci, unije, privredne organizacije i drugi subjekti iz Vojvodine.

Dr Mirjana Kranjac je aktivno učestvovala u radu Konventa u okviru više radnih grupa i svojim preporukama dala doprinos njegovim rezultatima.