13. februar 2023. – Javni poziv za izbor koizlagača za nastup na 44. Međunarodnom sajmu turizma koji će biti održan od 23. do 26. februara 2023. godine na „Beogradskom sajmu“

Pokrajinski sekretarijat za privredu i turizam raspisuje Javni poziv za izbor koizlagača za nastup na 44. Međunarodnom sajmu turizma koji će biti održan od 23. do 26. februara 2023. godine na „Beogradskom sajmu“, namenjen mikro i malim privrednim društvima, preduzetnicima, udruženjima preduzetnika i udruženjima građana, koji se bave turističkom delatnošću i upisani su u registar Agencije za privredne registre sa aktivnim statusom, sa teritorije Autonomne pokrajine Vojvodine.

Pozivaju se da nastupe kao koizlagači na štandu Pokrajinskog sekretarijata za privredu i turizam na 44. Međunardonom sajmu turizma u Beogradu.

TEKST JAVNOG POZIVA

OBRAZAC PRIJAVE