Sekretar Ivanišević na panelu konferencije ,,Svet u 2023″

Pokrajinski sekretar za privredu i turizam dr Nenad Ivanišević učestvovao je na konferenciji ,,Svet u 2023″ koja je održana u Domu Narodne skupštine Republike Srbije. Ova konferencija je postala prepoznatljiva kao događaj koji zatvara tekuću godinu zaključcima o politčkom, poslovnom i društvenom ambijentu Srbije i regiona i otvara pitanja od značaja u narednoj godini.

Sekretar Ivanišević je bio učesnik Panela privrednih lidera Srbije i regiona, čiji je moderator bila Radojka Nikolić, glavni i odgovorni urednik ,,Ekonometra“ i časopisa,,Magazin Biznis“.

Ivanišević je sa učesnicima razmatrao planove i aktivnosti za 2023. godinu, privredni rast i razvoj, kao i uticaj koji je pandemija imala na privrednu klimu i tokove.

Sekretar se osvrnuo na okolnosti u poslovanju i neophodnost digitalne transformacije u poslovnim procesima u 2022. godini i godinama koje dolaze, kao i na ostvarene rezultate i realizovane zadatke u tekućoj godini.